Skip to main content

OKRESNÉ A KRAJSKÉ KOLO V BEDMINTONE ŽIAČOK A ŽIAKOV

Bedminton je raketový šport vyžadujúci nielen dobrú kondíciu, ale aj výborný postreh. Patrí medzi olympijské športy. Aj na našej škole má svoje miesto nielen na hodinách telesnej výchovy, ale  hlavne na bedmintonovom krúžku. Medzi žiakmi je obľúbený, preto sme sa 17.4.2024 zapojili do okresného kola, ktoré sa konalo na ZŠ Pribinovej .

Za našu školu súťažili v kategórií chlapcov: Šimon Fecko, Rastislav Šimko a Šimon Boroš, za dievčatá to boli Nela Novikmecová, Melánia Košková a Tamara Fecková. Chlapci skončili na 5. mieste ( ešte trošku potrénujú 😊).

Dievčatám to išlo lepšie a po urputných bojoch získali krásne 1.miesto a postup na krajské kolo.

Na krajskom kole 23.4.2024 naše dievčatá získali najväčší úspech v histórií našej školy, kde po neľahkých zápasoch s veľmi tesným výsledkom si vybojovali pekné 3.miesto.

Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

                                                                                                                       Mgr. Martin Jeňo