Futbalový turnaj v ŠKD

20. júna 2019 popoludní  sme slávnostne otvorili futbalový turnaj medzi oddeleniami. Deti sa naozaj pripravili a prežívali podujatie s elánom a nadšením, a to už čo sa fanúšikov alebo hráčov týka, všetci dali do toho dušu aj srdce.

Ani horúčava nikoho neobrala o náladu a elán.

Je to vidieť na fotkách a videách, ktoré vám dávame na stránku školy k nahliadnutiu.

Daniel Čižmár ako organizátor, bol zároveň aj rozhodcom, o fotky a videá sa postarala  Erika Peter.

To, že deťom bojový duch nechýba, sme sa jasne presvedčili, bojovali s vervou, ale víťazi mohli byť len traja.

3. miesto  7. Odd. p. Chálková

2. miesto  3. Odd. p. Princíková

1. miesto  6. Odd. p. Biačková , štvrtáci, ktorí opúšťajú ŠKD, takže fajn rozlúčka.

Vyhodnotenie prebehlo už v priestoroch školy, pretože nás z dvora vyhnala búrka, ale náladu nám to nepokazilo.

Deťom sa toto športové podujatie veľmi páčilo, a už teraz sa tešíme na ďalší rok.

Veď pozrite si dokumentáciu a presvedčte sa sami.

ŠPORTU ZDAR !

Na budúci šk. rok sa na decká tešia Daniel Čižmár a Erika Peter